• تاریخ: ۱۳۹۶-۰۴-۲۱
  • شناسه مطلب: 2221

ثبت نام جايگزيني تاكسي هاي فرسوده تا مدل ۱۳۸۶ آغاز شد

اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور، كه مجری طرح نوسازی تاکسی های فرسوده مي باشد، از آغاز نوسازی تاكسی های فرسوده تا مدل ۱۳۸۶ از امروز در كشور خبر داد. به گزارش روابط عمومی اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور، پیرو مصوبه هیئت وز ...

اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور، كه مجری طرح نوسازی تاکسی های فرسوده مي باشد، از آغاز نوسازی تاكسی های فرسوده تا مدل ۱۳۸۶ از امروز در كشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور، پیرو مصوبه هیئت وزیران و اقدامات انجام شده در خصوص طرح نوسازی ۹۰ هزار دستگاه دستگاه تاکسی فرسوده، از بهمن ماه ۱۳۹۴ امکان ثبت نام برای تاکسی های فرسوده تا مدل سال ۱۳۸۵ فراهم شده است.

در اين راستا از ۱۳۵ هزار و ۳۹۹ دستگاه تاکسی فرسوده در کشور تاکنون ۵۱ هزار و ۲۴۷ دستگاه آن نوسازی شده است.

همچنين حدود ۳۰ هزار دستگاه تاكسي دیگر نیز براي نوسازي ثبت نام و در حال طی فرایند اجرای طرح به منظور نوسازی تاکسی فرسوده خود هستند.

با اضافه شدن تاکسی های با سال ساخت ۱۳۸۶ به جرگه ناوگان فرسوده، ۵۲ هزار و ۲۶۲ دستگاه دیگر از تاکسی های موجود کشور نیز در طرح نوسازی وارد خواهند شد.

به این منظور مصوبه ای در کارگروه هماهنگی و نظارت بر اجرای آلودگی هوای کلانشهرها برای فاز دوم این طرح به تصویب رسید و مقرر شد مجری طرح نوسازی تاکسی های فرسوده مقدمات نوسازی ۹۰ هزار دستگاه تاکسی دیگر را براي اجرا تا پایان سال فراهم آورد.

ثبت نام برای نوسازی تاکسی های فرسوده مدل سال ۱۳۸۶ از ۱۹ تیرماه آغاز شده و متقاضیان می توانند با مراجعه به دفاتر پیشخوان خدمات دولت نسبت به نام نویسی و انجام فرایند مربوطه اقدام نمایند.61_taxi3_Fixd.jpg_bcgpuom

IMG_6436