• تاریخ: 2024-05-01
  • شناسه مطلب: 3798

پیام تبریک رئیس سازمان به مناسبت روز کار و کارگر و روز معلم

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری میانه متن پیام رئیس سازمان به شرح زیر است: کارگر، نیروی توانمند و یکی از عوامل اصلی و محرکه چرخه اقتصاد است که در شرایط جنگ اقتصادی دشمنان علیه ملت ایران نقش بسزایی در ...

کارگر، نیروی توانمند و یکی از عوامل اصلی و محرکه چرخه اقتصاد است که در شرایط جنگ اقتصادی دشمنان علیه ملت ایران نقش بسزایی در تحقق پیشرفت و آبادانی میهن دارد و کارگران زحمت‌کش و مخلص و انقلابی کشورمان با همت و تلاش بی‌شائبه خود در صحنه‌های مختلف انقلاب اسلامی با دستان خستگی‌ناپذیر خود همواره اثرگذار و نقش‌آفرین بوده‌اند. بی‌تردید، پیشرفت و سازندگی ایران اسلامی مدیون همت و تلاش خالصانه کارگران شریف و خدومی است که با اهتمام و مجاهدت‌های نستوه خود موجبات رونق و بالندگی کشور بوده‌اند.

اینجانب با تکیه بر شعار سال مبنی بر “جهش تولید با مشارکت مردم” ضمن تکریم و قدردانی از زحمات و خدمات ارزشمند تلاشگران عرصه کار و تولید، فرارسیدن روز جهانی کار و کارگر را تبریک و تهنیت می‌گویم و از درگاه خداوند سبحان، سلامتی و سربلندی بیش از پیش همه مجاهدان جبهه کار و تلاش را مسئلت می‌نمایم.

بدون شک قشر معزز کارگر، سهم بسیار بالایی در انجام وظایف اجرایی محوله به شهرداری‌ها در حوزه‌هایی نظیر خدمات شهری و عمرانی به عهده دارند و مشهودترین وظایف آنها، نظیر تنظیف، نگهداری و تسطیح معابر، ایجاد فضای سبز، حمل و نقل عمومی که ارتباط مستقیمی با زندگی شهروندان و روستائیان دارد، توسط کارگران زحمتکش و خدوم صورت می‌گیرد. اینجانب ضمن تبریک روز جهانی کارگر از زحمات بی دریغ و شبانه‌روزی کارگران صدیق و خدوم که علی‌رغم چالش ها و فراز و نشیب ها، در جهت توسعه و آبادانی شهر و روستا تلاش می نمایند تقدیر و تشکر می‌نمایم و از خداوند متعال توفیقات روز افزون توام با سلامتی و سعادت برای همه عزیزان خواهانم.

بهزاد واحدی رئیس سازمان ، همچنین به مناسبت روز معلم در پیامی این روز را به معلمان تبریک گفت. متن رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری میانه به شرح زیر است:

روز معلم، یادآور شکوه دانش و دانایی و تجلی حضور ارزشمند انسان‌های خردمند و مربیان دلسوز و با بصیرت در عرصه شکوفایی آموزش و پرورش فرزندانمان است. تعلیم و تربیت یکی از شاخص‌های برجسته دین مبین اسلام برگرفته از کلام نورانی قرآن کریم و بیان با کرامت بزرگان دین است تا بدان پایه که امیرمؤمنان حضرت علی (ع) به احترام معلم از جای برمی‌خیزد.

بی‌تردید، تعالی و بالندگی فرزندانمان، مرهون رسالت خطیر هدایت، تفکر و اندیشه‌ورزی معلمان بافضیلت و اندیشمند است.

اینجانب ضمن گرامیداشت سالروز شهادت عالم متفکر و برجسته استاد شهید مرتضی مطهری، روز معلم را تبریک و تهنیت می‌گویم و از درگاه خداوند متعال، سرافرازی و توفیق روزافزون همه طلایه‌داران عرصه تعلیم و تربیت را مسئلت می‌نمایم.